Укріплювальна просочення для бетонної підлоги
Забезпечення довговічності та надійності бетонних підлог з укріплювальним просоченням
Цінуємо Вашу довіру і завжди раді новим партнерам
Залиште заявку на зворотний дзвінок або зв'яжіться з нами прямо зараз - разом ми знайдемо оптимальне рішення для вашого бізнесу.
Необхідно ввести номер телефону. Будь ласка, перевірте правильність заповнення поля.
Сталася помилка під час надсилання даних. Будь ласка, спробуйте ще раз.
Дані успішно відправлені. Зробимо все можливе, щоб обробити запит якнайшвидше!
При експлуатаційних навантаженнях будь-яка, навіть найвисокоміцніша бетонна підлога обов’язково пилить. Пилення бетону виключають найчастіше через укріплення структури бетонного каменю та герметизацію пор бетонної поверхні. Використання укріплювальних просочень є одним з найекономічніших методів боротьби з «пилячим бетоном».
Усі просочувальні склади наносяться на структурно тверді поверхні. Непружні шари (цементне молочко), а також покриття, що перешкоджають вбиранню просочення, повинні бути зняті, а поверхня підлоги очищена від пилу за допомогою промислового пилососа. Просочувальні склади наносять у кількості, необхідній для повного насичення поверхні. Тому витрата матеріалів у значній мірі залежить від рівності, щільності та вбираючих властивостей поверхні. Для стандартного бетону витрата зазвичай становить 0,2 - 0,4 кг на 1 м². Штучно знижувати витрату просочувальних складів недопустимо. Для точного визначення витрати слід виконати обробку пробної ділянки.
Найбільш ефективними матеріалами для зменшення пилу є:
Силікатні просочення
Механізм укріплення бетону після нанесення просочення базується на хімічній реакції заміщення вільного кальцію в бетоні. В результаті в порах і капілярах бетону утворюються високоміцні кристали, які за своєю структурою нагадують цементний камінь. Таким чином, ущільнюється структура бетону, зменшується поровий простір і відповідно збільшується міцність, зносостійкість та ударна в’язкість бетону. Завдяки тому, що природні пори бетону заповнюються новоутвореннями, значно зменшується проникнення вологи та хімічних речовин у тіло бетону. Ще однією відмінною рисою хімічного укріплення бетону є те, що просочення не утворює на поверхні плівки, яка підлягає зносу. Тому просочення з часом не потрібно оновлювати, укріплення здійснюється один раз на весь період експлуатації бетонної підлоги.
Полімерні просочення
Механізм укріплення: склад глибоко вбирається в бетонну поверхню, скріплює агрегатні частинки, блокує капіляри, заповнює невеликі тріщини та затвердіває без зміни об’єму. Після застигання формується дуже міцний шар, який одночасно виконує функції герметизації бетону.